База Знань

EXLIBRA. Как создать предпринимательскую деятельность?

Як відкрити підприємницьку діяльність?

Нині все більше і більше людей невдоволені своєю роботою, відмовляються від неї і створюють власний бізнес. Ведення бізнесу не є чимось складним і крім того, приносить багато перева таких, як наприклад: фінансова незалежність, здатність реалізовувати ваші власні ідеї, а також можливість самореалізації і повного контролю над вашим професійним життям. В нижченаведеній статті ми покажемо вам, як поступово відкрити свій бізнес.

04.12.2018

EXLIBRA. Как создать общество с ограниченной ответственностью?

Як створити товариство з обмеженою відповідальністю?

Якщо ви вирішили відкрити свій бізнес і обрана вами юридична форма є товариство з обмеженою відповідальністю – обов’язково прочитайте нашу статтю. Між іншим, ви дізнаєтеся як відкрити таку компанію і які документи вам потрібно буде підготувати.

Перш ніж ми перейдемо до інструкції утворенню ТОВ слід підкреслити певну квестію, а саме – прочитайте Господарських кодекс (Kodeks spółek handlowych) до того, як ви почнете процес відкриття компанії. Інформація, що міститься в кодексі дуже важлива і може виявитися корисною в різних ситуаціях, і як ви знаєте, незнання закону не є виправданням і може завдати вам тільки шкоду.

04.12.2018

EXLIBRA. Малый CIT для малых хозяйственных обществ. Кому это выгодно?

Малий CIT для малих господарських товариств. Кому це вигідно?

Після зниження податкової ставки СIT (СIT з пол. – податок на прибуток від юридичних осіб) з 19% до 15% для малих підприємців в 2017 році, з початком 2019 року очікується нова зміна для малих підприємств. Після підписання президентом закону, ввевпевнено можна говорити, що з 1 січня 2019 року ставка СIT для малих платників податків та платників податків, які тільки розпочинають господарську діяльність, становитиме 9%. Скорочення тарифів повинно заохотити підприємців до керування компаніями на базі господарських товариств.

03.12.2018

Юридичний аутсорсинг або юрист в підприємстві - що вигідніше?

Юридичний аутсорсинг або юрист в підприємстві – що вигідніше?

З року на рік юридичний аутсорсинг стає все більше популярним. Він полягає на дорученні юридичних дій зовнішнім компаніям, які серед своїх співробітників мають юристів, які спеціалізуються в різних галузях. З іншого боку, багато підприємств як і раніше використовують власних юристів. В нижченаведеній статті ми постараємося відповісти на питання, який із цих варіантів вигідний для підприємця.

30.11.2018

EORI – що це таке?

EORI – що це таке?

EORI (англ. Economic Operators’ Registration and Identification) – Реєстраційний та ідентифікаційний номер економічного оператора, це спеціальна система, спрямована на полекшення митного адміністрування в Європейському союзі. Будь-який підприємець, який веде бізнес, залучений до митної діяльність, повинен отримати митний номер EORI. Цей номер унікальний і служить для ідентифікації осіб в контактах з митними органами по всьому Європейському союзі.

30.11.2018