База Знань

EXLIBRA - Изменение названия фирмы

Зміна назви компанії з обмеженою відповідальністю

Зміна назви компанії з обмеженою відповідальністю вступає в дію після внесення змін до статуту компанії. Перш ніж внести будь-які зміни у формулювання компанії, слід перевірити, чи така зміна не співпадає з назвою, яку вже вибрав інший підприємець. (Такі перевірки можуть бути зроблені через портал Національного судового реєстру (KRS)).

02.05.2019

EXLIBRA - Как зарегистрировать фирму через Интернет? Пошаговая инструкция

Як створити компанію через Інтернет? Крок за кроком

Інтернет – це не тільки розвага, але й інструмент, який допомагає у багатьох питаннях уряду, наприклад, розпочати власний бізнес. Більшість заходів, пов’язаних з цим, можна зробити, не виходячи з дому.

Перед реєстрацією вашого бізнесу в Інтернеті необхідно створити довірений профіль або кваліфікований сертифікат, щоб отримати електронний підпис, який підтверджує нашу ідентичність.

02.05.2019

EXLIBRA - Leasing

Лізинг 2019

Після 1 січня 2019 р. набули чинності зміни, що випливають з поправки до закону про прибутковий податок, а також що відносяться до лізингу на особисті автомобілі. Найбільше це торкнеться підприємців, які використовують службові автомобілі не тільки для цілей компанії, але також для власних.

02.05.2019

EXLIBRA - Материальная ответственность в компании с О.О.

Майнова відповідальність в ТОВ (Товаристві з обмеженою відповідальністю)

Особи які планують створити власну підприємницьку діяльність, можуть це зробити кількома шляхами. Серед них пріоритетне місце належить до приватного підприємця і організації ТОВ. Компанії цивільні, командитні або партнерські товариства відходять на інший план. Чому? Є кілька причин!

01.05.2019

EXLIBRA - Бухгалтерия - преимущества и недостатки

Бухгалтерія – переваги та недоліки

При запуску власного бізнесу, основною проблемою для підприємців є облік. Підприємці зазвичай здійснюють аутсорсинг бухгалтерського обліку в бухгалтерії. Якщо Ви починаєте свій бізнес і Ви дивуєтеся, чи потрібно самостійно вести бухгалтерський облік або вчиняти його спеціалізованим бухгалтерським бюро в цій галузі, ця стаття саме для Вас.

30.04.2019