Бізнес в Польщі? Чому ні!

Ми надаємо професійну допомогу та допомагаємо підприємцям з самого початку ведення бізнесу, а також реалізацію поточниих завдань. Ми також пропонуємо підтримку в імпорті, експорті продукції, пошуку приміщень для інвестицій.

Безкоштовна консультація
euro

Ми не беремо передоплат

detective

гарантуємо конфіденційність

strategy

індивідуальний підхід

Про компанію

EXLIBRA –  компанія в Польщі, яка допомагає у відкритті і реєстрації бізнесу в Польщі. Пропонуємо юридичні та бухгалтерські послуги, а також віртуальний офіс.  Всебічно обслуговуємо фірми – надаємо послуги для бізнесу. З нами ви підвищите імідж своєї компанії.  Також допомагаємо в питаннях, зв’язаних з нерухомістю в Польщі, віндикацією та іншими послугами для вашого бізнесу.

image
Безкоштовна консультація:


Наші послуги

Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими послугами:
rawpixel-565456-unsplash

ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС

Послуга «Юридична адреса» принесе престиж вашій компанії (бізнесу).
Icon

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

В рамках наших послуг, ви отримаєте допомогу в юридичних послугах для бізнесу, стягнення боргів, працевлаштування іноземців і відшкодування збитків.
Офис

ВІРТУАЛЬНА АСИСТЕНТКА, ОФІСНІ ТА УРЯДОВІ ПОСЛУГИ

Надаємо офісні та офіційні послуги для вашої компанії.
Icon2

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ТА БАНКІВСЬКИЙ КОНСАЛТИНГ

Надаємо комплексні бухгалтерскі послуги для компаній в Польщі. Розмовляємо російською, українською та англійською мовами.
Icon3

ДОЗВОЛИ/ ЛІЦЕНЗІЇ/КОНЦЕСІЇ

Комплексні юридичні послуги в сфері отримання ліцензій та дозволів. Також займаємось формальностями, зв’язаними з реєстрацією автомобілів в Польщі.
Бузинесс эмигратион

БІЗНЕС-ІМІГРАЦІЯ

Послуги по бізнес імміграції та легалізації перебування в Польщі.
Icon6

НЕРУХОМІСТЬ

Допоможемо вам придбати, орендувати нерухомість в Польщі та оформити необхідні документи.
fancycrave-151127-unsplash

ЕКСПОРТ / ІМПОРТ

Консультаційні послуги в сфері експорта / імпорта товарів в ЕС, а також аналіз ринку та конкуренції.
shutterstock-33415789-translation-1024x622

ПЕРЕКЛАДИ

Всеосяжні переклади документів. Також спеціалізуємося на перекладах при ділових зустрічах, переговорах, конференціях і т. д.

Відгуки

Fortuna Chełm Sp. z o.o.

Якісне обслуговування, завжди швидке вирішення поставлених завдань. Привітний персонал, з яким завжди можна сконтактуватись. Допомога та підтримка на всіх етапах експорту товару, починаючи від його закупу та закінчуючи розміщенням товару на складі країни імпортера.

Europrom_logo_Eng
Europrom Sp. z o.o.

Чудова команда: працюють професіонально і завжди в добрим настоєм! Нашій фірмі Europrom sp. z o.o. надають консультаційні послуги та репрезентують наші інтереси в Польщі, зокрема Беата є обличчям нашої компанії у всіх державних і приватних установах а Володимир займається питаннями облаштування комерційного ділянки для ведення бізнесу. Вся робота організована на високому рівні, ми дуже задоволені знайомствем з пані Beata і Володимиром. Завдяки Exlibra ми економимо величезну кількість часу, енергії і фінансів.

Без компанії Exlibra ми б не впоралися з організацією бізнес процесів в Польщі

Без имени-2
Voal Sp. z o.o.

EXLIBRA досконало змогла розпізнати потреби моєї фірми – виконала перевірку виконанних дій, представила оптимізацію часу, як і виконаних працівниками робіт, а перш за все представила свої пропозиції по розвитку для моєї фірми в нових направленнях. Досконало розпізнали сильні сторони моєї фірми, а передусім допомогли з процесом внесення змін. Висока якість запропонованих послуг, а також професіональне обслуговування призвели до повної та комплексової реалізації поставлених завдань. Ви можете довіряти їм і найголовніше - заощаджується час і результат перевершує очікування.

Дизайн без названия(4)
Fundacja Help for You

Фірма дуже швидко і якісно реалізує всі завдання. Працівники завжди відповідають на всі питання. Радує доброзичливе ставлення до клієнта, оперативність у виконанні запитів і оформленні документів. Раджу кожному!

logo-reklamki-final-web.svg-1
TAMOS Sp. z o.o.

З фірмою EXLIBRA співпрацюю понад рік. Дуже задоволений з рівня пропонованих послуг і компетенції працівників. EXLIBRA займається багатьма справами моєї фірми, знаю, що врегулюють всі так, як потрібно. Великим плюсом є широкий спектр послуг та консультації, не потрібно шукати в різних фірмах те, що мене цікавить — в EXLIBRA є все в одному місці, ціни також не завищені в відношенні до конкуренції. Сміливо можу порекомендувати EXLIBRA кожному підприємцю.

ALTKOR Sp. z o.o.

Професійне обслуговування, приємна атмосфера. Завжди можна зателефонувати у випадку питань і розраховувати на швидку та конкретну відповідь. Рекомендую!

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса: Місто Луцьк, Проспект Волі 42, офіс 401
Адреса: Fryderyka Chopina 11, каб. 9, 20-026, Lublin, Polska