База Знань

EXLIBRA. НДС-ЕС. Что это? Кто должен зарегистрироваться?

ПДВ-ЄС що це таке? Хто повинен реєструватися?

Після вступу Польщі до Європейського Союзу операції Польщі з іноземними ринками стали більш доступними. Завдяки цьому польські підприємці почали частіше торгувати з контрагентами з країн Європейського Союзу. Цей тип транзакції називається операцією в межах Союзу. Паралельно з цією операцією з’являється угода про ПДВ – ЄС.

18.03.2019

EXLIBRA. Майнова відповідальність в ТОВ (Товаристві з обмеженою відповідальністю)

Майнова відповідальність в ТОВ (Товаристві з обмеженою відповідальністю)

Особи які планують створити власну підприємницьку діяльність, можуть це зробити кількома шляхами. Серед них  пріоритетне місце належить до приватного підприємця і організації  ТОВ.  Компанії цивільні, командитні або партнерські товариства відходять на інший план. Чому? Є кілька причин!

18.03.2019

EXLIBRA. Мотивация работников

Мотивація працівників

Менеджери приймаючи виклик, не задумуються в першу чергу, в яку сторону керувати автобусом, найважливішим є процес зібрання до автобуса відповідних людей, з якими хочеться співпрацювати[1]. Але тут з’являється питання – що ми розуміємо під поняттям відповідні люди?

 

22.02.2019

agreement-3489902_1920

РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ ІНОЗЕМЦЕМ В УКРАЇНІ

Згідно закону України, Іноземці (нерезиденти) в Україні мають право займатися бізнесом, вести підприємницьку діяльність нарівні в громадянами України, але іноземці мають деякі правові нюанси, які треба знати перш ніж почати започатковувати свій бізнес.

07.02.2019

images5

Купівля квартири для здачі в оренду – про що варто пам’ятати?

Купівля квартир для здачі в оренду є все більше популярною формою інвестицій в Польщі. Існує багато стереотипів про інвестування в нерухомість, особливо з метою подальшої оренди. Також потрібно багато терпіння і ретельної підготовки з боку покупця.

07.02.2019