База Знань

EXLIBRA - Як зареєструвати при створенні компанію? Як заповнити заяву  CEIDG-1 поетапно?

Як зареєструвати при створенні компанію? Як заповнити заяву CEIDG-1 поетапно?

Якщо ви вже обрали юридичну форму компанії, а також форму оподаткування та коди PKD (Польська класифікація діяльності), настав час для повідомлення про ваш бізнес до реєстру підприємців – CEIDG (Центральна реєстрація та інформація про підприємницьку  діяльність). Як заповнити заявку на CEIDG-1? Де його заповнити? 

14.08.2019

EXLIBRA - dokumenty-przewoznik

Які документи потрібно подати, щоб отримати дозвіл на діяльність в якості дорожнього перевізника?

Якщо Ви відповідаєте всім вимогам, що пред’являються до претендентів на дозвіл на провадження професії автотранспортного перевізника (описаного в попередній статті), Ви повинні звернутися до повітового старшини і подати повний комплект документів. Документи можна також надіслати поштою або електронною поштою. Які документи необхідно надати?

11.07.2019

EXLIBRA-przewoznik-drogowy

Хто може стати перевізником?

здійснювати господарську діяльність у сфері автомобільного транспорту, необхідно отримати дозвіл на виконання цієї професії. Які умови в якості підприємця ви повинні виконати, щоб стати дорожнім перевізником?

10.07.2019

EXLIBRA - KRS

Зміна місцезнаходження компанії – крок за кроком

Зміна місцезнаходження товариства, тобто міста, в якому знаходиться керівний орган, пов’язане з необхідністю виконання декількох формальностей. Через те, що, багато людей боїться зробити помилки або оминути важливі питання, у цій статті ми розповімо крок за кроком що потрібно зробити, щоб внести зміни.

09.07.2019

EXLIBRA - niezaplacone wynagrodzenie

Роботодавець не заплатив зарплату? Що робити? Які кроки потрібно зробити?

Згідно з визначенням, що міститься в Трудовому кодексі, трудові відносини полягають у тому, що працівник зобов’язується виконувати певний вид роботи для роботодавця, під його керівництвом і, за місцем і часом, призначених роботодавцем. Роботодавець зобов’язаний виплачувати винагороду за виконану роботу, яка, відповідно до Кодексу повинна сплачуватися один раз на місяць у встановлений і фіксований час. Якщо винагорода за роботу виплачується раз на місяць, то вона виплачується не пізніше, ніж протягом перших 10 днів наступного календарного місяця. Якщо роботодавець не виконує це зобов’язання, він робить серйозне порушення своїх основних обов’язків. Що повинен робити працівник, який не отримав винагороду?

08.07.2019