Виртуальный офис – для кого подходит? 02.11.2018

Віртуальний офіс – кому порібен?

Віртуальні офіси процвітають, але все ще не так багато людей знають, як виглядає робота в такому місці. Віртуальний офіс – це послуга, яка дозволяє нам реєструвати підприємницьку діяльність і користуватися повним офісним обслуговуванням без необхідного фізичної присутності Вашої фірми в певному місці. В нижче приведеній статті спробуємо показати Вам як переваги, так і недоліки такої послуги.

Безсумнівним, і найбільш знаною перевагою є низькі витрати на обслуговування офісу. Якщо Ви виберете віртуальний офіс, який коштує від кількох десятків до кількох сотень злотих на місяць, то значно скоротите витрати на винаймання окремого приміщення, придбання необхідного обладнання та т. Д. Нагадаємо, що в такому офісі працює «справжня» людина, яка обслуговує підприємництва , відповідає на телефонні дзвінки і т. д. Це означає, що Вам не доведеться працевлаштовувати додаткового співробітника, який би цим займався.

Що важливо, віртуальний офіс надасть Вам престижну адресу, яка вплине на позитивне сприйняття Вашої компанії, тому що зазвичай такі офіси мають свою штаб-квартиру в центрі міста. Якщо Ви живете за межами міста, і іноді Вам доводиться зустрічатися з Вашим клієнтом, то можете розраховувати на доступ до спільного робочого місця або допомогу в оренді конференц-залу.

Наступною перевагою, яка вже згадувалася раніше при низьких витратах на обслуговування офісу, – це досвідчений співробітник. Вибираючи престижний офіс, можете бути впевнені, що співробітник, який займається Вашою компанією, знає, що він робить. Така людина характеризується професіоналізмом, має досвід, наприклад, в питаннях податкового контролю.

Віртуальні офіси часто пропонують різні види послуг, які можуть спонукати нас до співпраці. До них відносяться: отримання і відправка кореспонденції в електронному вигляді або за вказаною адресою чи на номер телефону, а також юридична допомога або допомога з бухгалтерського обліку.

Варто пам’ятати, що вирішуючи співпрацювати з віртуальному офісом, Ви завжди маєте повний контроль над своєю компанією, незалежно від того, де перебуваєте зараз.

Чи існують у віртуального офісу будь-які недоліки? І так і ні. Все дійсно залежить від ваших потреб. Перешкоди виникають тоді, коли компанія розвивається і починає вимагати додаткових співробітників. Те ж саме відноситься до компаній, для яких прямий контакт з клієнтом є ключовим для функціонування. Якщо Ви людина, яка працює віддалено, і потребуєте час від часу використовувати фізичний офіс – це ідеальне рішення для Вас.

Як Ви можете побачити, рішення співпрацювати з віртуальним офісом повинно бути обумовлено потребами Вашого бізнесу і Вашими. Якщо Ви знаєте, що у вас немає необхідності створювати фізичний офіс, але не можете зареєструвати підприємництво в своїй приватній квартирі, тоді віртуальний офіс створений саме для Вас.