Делегування завдань і економія часу 30.11.2018

Делегування завдань і економія часу

Ваш список справ постійно розширюється, терміни добігають кінця і знову Ви працюєте допізна? Коли проект вимагає від Вас більше часу і енергії, ніж Ви можете йому присвятити – приходить момент подумати про делегування Ваших завдань. Може здатися, що зробити все самому простіше, ніж впровадити іншу людину в деталі проекту. Але в цій статті ми хотіли б показати Вам, що на практиці це відбувається зовсім по-іншому.

Що таке делегування завдань?

Під цим поняттям мається на увазі доручення іншій людині, виконання певних речей, за які вона буде відповідати, а також дозвіл на свободу прийняття рішень в питаннях необхідних засобів для досягнення поставленої мети.

Які переваги делегування завдань?

Перш за все, головна перевага делегування завдань полягає в тому, що воно дозволяє Вам максимально ефективно використовувати свій час і зосередитися на тому, що важливо – на розвиток вашої компанії. По-друге, придбання навичок делегування може принести довгострокові вигоди не тільки Вам, але і Вашим співробітникам. Однак, це, як і все інше в реальному житті, вимагає вивчення, зусиль і бажання досягти поставленої мети. Завдяки делегуванню, Ви даєте своїм співробітникам зрозуміти, що довіряєте їм достатньо, щоб доручити їм більш відповідальні задачі.

Ще одна перевага, що заслуговує згадки, – прискорення прийняття рішень. Підлеглий, якому делегуєте завдання, несе за них відповідальність і повинен самостійно приймати рішення пов’язані з ними, завдяки чому процес їх виконання ніколи не зупиняється.

Підказки

Важливо пам’ятати, що правильне делегування потрібно постійно вивчати, і вигоди з цього процесу прийдуть з часом. По-перше, визначте свої очікування і зіставте їх з навичками підлеглих. По-друге, будьте терплячими і розуміючими. Завжди давайте повні інструкції для виконання завдань, зосередьтеся на деталях і ясності повідомлення. Хоча в перший раз делегувати буде складно, і, можливо, це не принесе певних ефектів, повірте, що наступне завдання буде виконано ще краще. Вірте також у своїх співробітників, нехай вони використовують свою креативність, тому що той факт, що вони роблять щось іншим способом, ніж Ви, не обов’язково означає, що вони роблять це гірше. Спостерігайте за ходом роботи, але ніколи не стоїте над чиєюсь головою. І на кінець, не забувайте про найважливіше – будьте вдячними за допомогу.

Таким чином, делегування завдань – це не просто економія часу. Також Ви повинні розуміти, що це не форма скидання обов’язків, яких Ви не любите виконувати, а рішення, яке дозволяє Вашим співробітникам розвиватися і проявити себе в різних областях.