building-1080592_1920 07.02.2019

На що звернути увагу при делегуванні співробітників в іншу країну в ЄС?

Згідно із законодавством, встановленим Європейським парламентом, кожен громадянин держави-члена ЄС може вільно працювати в будь-якій країні цієї спільноти. Найбільш поширеною формою надання послуг в іншій країні ЄС є делегація. Делегування – це не що інше, як тимчасова зміна місця роботи, вона також відрізняється від ділової поїздки, тому що вона менш випадкова і її тривалість зазвичай довша.

Згідно з директивою ЄС, делегування працівників може здійснюватися в трьох формах:

  • На підставі угоди між компанією, що делегує і одержувачем послуг в іншій країні ЄС
  • В межах однієї холдингової групи
  • В рамках агентства тимчасового працевлаштування, яке «наймає» для роботодавця робочий персонал

Перш ніж ви будете делегувати вашого співробітника, ви повинні подбати про деякі деталі. Перш за все, вам необхідно внести зміни до трудового договору щодо місця роботи і домовитися про те, як виплачувати заробітну плату, покривати витрати на проїзд і т. д. Крім того, ви повинні пам’ятати, що, відправляючи вашого співробітника за кордон, ви повинні надати йому ті ж пільги, що і для тутешніх працівники, тобто:

  • максимальні періоди роботи і мінімальні періоди відпочинку
  • мінімальний розмір оплачуваної відпустки
  • мінімальні ставки оплати разом зі ставкою понаднормових год праці
  • здоров’я, безпеку і гігієну на робочому місці
  • рівне ставлення

Крім того, в якості роботодавця ви можете виплачувати своїм працівникам додаткові пільги, такі як відшкодування витрат на проживання або відшкодування витрат на проїзд.

Пам’ятайте, що під час делегування ваш працівник і далі залежить від польського соціального страхування, однак повинні бути виконані певні умови. Перш за все, необхідно підтримувати прямий зв’язок між вами і працівником протягом усього періоду делегації. По-друге, тривалість делегування не може перевищувати 24-х місяців і працівник не відправляється на заміну тим, хто вже закінчив період делегації. Наступна умова полягає в тому, що робота, виконувана під час делегування, повинна проводитися в інтересах особи, яка делегує працівника, і, крім того, цей суб’єкт повинен вести більше частину бізнесу в країні, в якій вона заснована, тобто в Польщі.

Ще одна річ, на яку потрібно звернути увагу це – податок. Для того, щоб ваш працівник оподатковувався податком на прибуток тільки в Польщі, повинні бути дотримані три умови: працівник не може працювати і перебувати за кордоном більше 183 днів протягом 12-місячного періоду, винагорода не може бути виплаченою роботодавцем, який проживає в країні, в яку був відправлений співробітник, або компанією, яку роботодавець має в країні делегації. Якщо вищезгадані умови не дотримуються, винагорода вашого працівника буде оподатковуватися податком на делегування. У цій ситуації слід пам’ятати, що працівник як і раніше буде польським податковим резидентом.

Як бачите, перед делегуванням співробітника ви повинні подбати про велику кількість формальностей і, перш за все, ретельно проаналізувати чинне законодавство як польського, так і Європейського союзу, а також держави в яку ви маєте намір делегувати нашого співробітника.