EXLIBRA - Обмен валюты - банк или обмен валюты? Какое предложение лучше? 30.04.2019

Обмін валюти – банк або обмінні пункти? Яка пропозиція краще?

Обмін валюти для підприємців, що працюють на зовнішніх ринках, є повсякденною реальністю. Інші обмінюються валютою шляхом погашення кредиту в іноземній валюті, купівлі чи відпустки за кордон. Незалежно від того, чому валюта обмінюється, варто зробити це за найкращою можливістю. Маючи на увазі, що клієнт має різні можливості, а багата пропозиція полегшує вибір найкращого методу.Клієнти, які розглядають обмін валют, мають наступні варіанти вибору:

  • обмін валюти в банках:

Люди, які цінують традиційні методи обміну валюти, залишаться вірними укладеній у касах  банку угоді. Однак слід брати до уваги менш виграшний курс, а також те, що в багатьох   установах можна обмінюватися лише найпопулярнішими грошовими одиницями. Однак, безпека операції безумовно, безперечно, говорить про такий вибір. Зручність використання платіжної картки очевидна і безперечна для багатьох, але при прийнятті рішення про здійснення платежів за допомогою цього методу за кордоном необхідно пам’ятати вартість конвертації валюти. Звичайно, їх можна уникнути, використовуючи платіжну картку, призначену на валютний рахунок, який пропонують більшість банків. Однак, ви все ще повинні мати на увазі курси валют окремих банків. Покупки, здійснені в банку в цільовій країні або зняті кошти в банкоматі, також менш економічно ефективні.

  • обмін валюти в обмінних пунктах

Обмінні пункти пропонують набагато кращі тарифи, ніж банки. Різниця часто може досягати навіть десятка центів. Клієнт-бенефіціар може переконатися, що валюта буде обміняна на обрані засоби платежу і що гроші просто не розпускаються. Пункти обміну валюти також легко знайти, навіть якщо він не знаходиться на вулиці, Ви обов’язково знайдете його в місцевому торговому центрі або вокзалі. Обмінний пункт простий і завдяки столу з тарифами Ви можете легко перевірити правильну суму обміну грошей.