EXLIBRA - Изменение названия фирмы 02.05.2019

Зміна назви компанії з обмеженою відповідальністю

Зміна назви компанії з обмеженою відповідальністю вступає в дію після внесення змін до статуту компанії. Перш ніж внести будь-які зміни у формулювання компанії, слід перевірити, чи така зміна не співпадає з назвою, яку вже вибрав інший підприємець. (Такі перевірки можуть бути зроблені через портал Національного судового реєстру (KRS)).

Першим кроком для акціонерів є прийняття рішення про внесення змін до статуту в формі нотаріального акту, який буде поданий до Національного судового реєстру.

Реєстрація зміни контракту здійснюється через форму KRS-Z3, де має бути вказано нову назву компанії та надані деталі зміни угоди компанії. Така форма має бути подана протягом 7 днів з дати прийняття рішення.

Також будуть потрібні оновлення форм, які будуть доставлені до Податкової служби, Центрального статистичного офісу, а також до Установа Cоціального Страхування.

Разом з формою необхідно додати:
– випис з нотаріального акту, включно з  протоколом зборів акціонерів
– копію постанови, завірену правлінням про зміну статуту
– єдиний текст статуту
– доказ сплати судового збору – 250 злотих
– доказ сплати збору за звітність в Monitor Sądowy i Gospodarczy – 100 злотих

Підприємець, який заснував компанію традиційним (паперовим) способом, не може змінювати свої дані за допомогою системи S24. Якщо компанія була заснована онлайн – такі зміни можуть бути здійснені електронним шляхом за допомогою порталу S24 (компанією з обмеженою відповідальністю, відкритою і командовою) або порталом доступу та інформації (всі компанії).