EXLIBRA - Как найти хорошую Виртуальную Ассистентку? 18.06.2019

Як знайти хорошу Віртуальну Асистентку?

У перші дні після заснування фірми Ви мрієте знайти досить нових клієнтів, щоб заробляти і отримувати прибуток від бізнесу. Брак часу, викликаний численними професійними обов’язками і обслуговуванням клієнтів, здається бажанним. Однак, коли компанія починає рости, а нові обов’язки, здається, не мають кінця, нестача часу стає серйозною проблемою, яка потребує швидкого вирішення. На скільки час, який Ви жертвуєте перш за все, на надання послуг / продуктів для клієнтів, є джерелом задоволення для Вас, на стільки ж, процеси, такі як відповіді на електронні листи, починають діяти вам на нерви. Хтось повинен це зробити, але ніхто не хоче, щоб ці деталі відволікали його від найважливіших справ. В цьому випадку краще рішення – найняти віртуальну асистентку. Віртуальна асистентка подбає за Вас про цю виснажливу роботу, і Вам не доведеться турбуватися про надання їй місця для роботи і про інші питання, пов’язані з наймом штатного співробітника. Але все ж як знайти хорошу Віртуальну асистентка?

 

Визначтеся, що саме Вам потрібно?

 

Віртуальна асистентка – це професія, яка не має чітко визначеного кола обов’язків. Багато хто помилково вважає, що це людина, яка виконує ті ж завдання, що і секретар, який працює в офісі. В її обов’язки входить організація зустрічей і дотримання термінів, а також відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи. Віртуальні помічники часто мають справу з вищезазначеним, але не завжди. Замість цього вони можуть відповідати за написання текстів, запуск профілів компаній в соціальних мережах або за підготовку графіки. Щоб знайти потрібну людину, подумайте про те, які завдання ви хочете їй поставити, і знайдіть людину, яка в них спеціалізується. Віртуальна асистентка, яка відмінно справляється з обслуговуванням клієнтів, може бути не досить хороша, наприклад, в соціальних мережах.

 

Встановіть чіткі, вимірні цілі і завдання для виконання

 

Під час співбесіди з віртуальної асистенткою зверніть увагу не тільки на її досвід, а й на спосіб оплати за її послуги. Для клієнта одним з основних недоліків віддаленої роботи є проблема з оцінкою фактичного обсягу робіт, виконаних підрядником. Типовий погодинний розрахунк часу тут може не спрацювати. Запропонуйте конкретні, вимірні цілі і завдання для віртуального помічника, за які він отримає оплату. Якщо метод оплати, заснований на виконанні конкретних завдань, підійде асистентці, Ви можете бути спокійні за свої гроші.

 

Почніть з пробного періоду або пробного проекту

 

Якщо кандидат в віртуальну асистентку спеціалізується на тих видах діяльності, які Вас цікавлять, може похвалитися значним досвідом і встановити справедливі умови для обох сторін, можливо, Ви тільки що знайшли ідеального віртуального помічника для себе. Однак, щоб переконатися, що Ви зробили правильний вибір, варто почати з пробного періоду або завершити пробний проект. Завдяки цьому Ви зможете на практиці перевірити навички кандидата-віртуального помічника і оцінити, чи перебуваєте Ви на одній хвилі.