EXLIBRA  - Как найти эффективную фирму по взысканию долгов? 19.06.2019

Як знайти ефективну фірму по стягненню боргів?

Діяти в діловому світі було б набагато простіше, якби кожен сплачував свої зобов’язання. На жаль, проблема заборгованості з оплатою є досить поширеною, що часто блокує можливість ефективної роботи для підприємців, які все ще чекають, повернення своїх грошей. В цьому випадку у людини, що не має юридичних знань, мало шансів на ефективне повернення боргу. Фірма по стягненню боргів може бути в цьому випадку порятунком. Як знайти хорошу компанію зі збору боргів, яка працює ефективно і якій можна довіряти?

 

Перевірте інформацію про фірму по стягненню боргів

 

Краще за все перевірити компанію, що займається збором боргів, шляхом пошуку в офіційних базах даних підприємців, таких як CEIDG (в разі приватного підприємства) і в Національному реєстрі судів (в разі товариств). Завдяки записів з такої бази даних Ви дізнаєтеся, серед іншого, хто є власником компанії і від коли вона працює. Без перевірки цієї інформації співробітництво може бути ризикованим.

 

Запитайте рекомендації і список попередніх клієнтів

 

Кожна галузь має свою специфіку і вимагає окремого підходу до боржника, щоб стягнення заборгованості було ефективним. Запитайте збирача боргів для списку попередніх клієнтів і рекомендацій. Зверніть увагу, якщо це люди у Вашій галузі. Якщо можливо, спробуйте подзвонити їм і запитати про досвід роботи з компанією, яку Ви хочете найняти для стягнення заборгованості.

 

Зверніть увагу, чи перевірила фірма боржника

 

Ухвалення замовлення без попередньої перевірки боржника може свідчити про хаотичність і погані організаційні навички. Завдяки перевірці компанія по стягненню заборгованості може розробити більш точний і ефективний план дій.

 

Уважно прочитайте договір

 

Перше, що Ви повинні враховувати при читанні контракту, це його тип. Компанії зі збору боргів використовують два типи контрактів. Контракт на розпорядження про стягнення означає, що претензія залишається Ваша весь час, завдяки чому остаточні рішення, що стосуються порядку стягнення заборгованості, належать Вам (наприклад, звернення до суду. У разі довірчого договору, компанія по стягненню заборгованості стає власником боргу. Якщо борг викуплений збирачем боргів, переконайтеся, що в договорі немає запису про відстрочку платежу, оскільки це може означати, що вам доведеться довго чекати ваших грошей. Також ознайомтеся з умовами розірвання договору і його наслідками. Перевірте, чи охоплює обсяг послуг всі етапи стягнення заборгованості (взаємне, судовий розгляд, судовий пристав), які витрати на ведення справи і хто буде їх оплачувати.

 

Перевірте область дії фірми по стягненню боргів

 

Деякі компанії зі збору боргів працюють в дуже обмеженій області, наприклад, тільки в даному регіоні або провінції. Інші працюють по всій країні і навіть за кордоном. Якщо Ваш боржник знаходиться в іншій країні, шукайте компанію, яка спеціалізується на стягненні заборгованості на його території. Знання законодавства даної країни має вирішальне значення, особливо коли виникає необхідність зробити юридичні дії.