Про Компанію

about-1
Хто ми?

EXLIBRA — це компанія створена з метою підтримки та допомоги підприємцям в їх щоденних обов’язках. Метою нашої компанії є підтримка та допомога підприємцям. Підтримуємо бізнес- спільноти у веденні  їх діяльності на початковому рівні- на етапі зародження ідеї. Ми пропонуємо Вам  професійне комплексне обслуговування, а також реалізацію Ваших цілей та завдань. Зважаючи на потреби наших клієнтів та спостерігаючи за динамікою  ринку, ми пристосовуємо свої послуги і технології їх надання  для задоволення Ваших  потреб. Завдяки  співпраці з EXLIBRA Ви  істотно зекономите свій час, а також заощадите власні кошти. Наш кваліфікований персонал надасть широкий спектр послуг:   юридичне обслуговування, бухгалтерські та консалтингові послуги, допомогу в отриманні ліцензій та дозволів, організацію  різних  бізнес-процесів.

Завдяки співпраці з нами Ви отримаєте консультації та реалізацію цілей.  Гарантуємо високу якість та результативність наших послуг. Ми цінуємо  наших клієнтів і докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишалися  задоволеними нашою роботою.

Як ми працюємо?

Займаємось комплексною підтримкою Вашого бізнесу. На перших етапах діяльності консультуємо, аналізуємо та вирішуємо  юридичні, бухгалтерські та інші питання. Користуючись допомогою EXLIBRA , Ви отримуєте комплекс оперативних, надійних та високоякісних  послуг. Ми працюємо для Вас.

Допомагаємо при реєстрації бізнесу, Пропонуємо своїм клієнтам юридичні адреси  в престижних бізнес-центрах, а також можемо займатись офісним та цілковитим управлінням фірми.

Наша команда:

Переваги користування нашими послугами:

11111
иконка1
Економія часу
22222
иконка2
Економія коштів компанїї
33333
иконка3
Ефективне виконання поставлених завдань
44444
иконка4
Впевненість, у нашому професіоналізмі
55555
иконка5
Додатковий вільний час для Вас та на розвиток Вашої компанїї
НАЗАД
|
ВПЕРЕД
/

Відгуки

Fortuna Chełm Sp. z o.o.

Якісне обслуговування, завжди швидке вирішення поставлених завдань. Привітний персонал, з яким завжди можна сконтактуватись. Допомога та підтримка на всіх етапах експорту товару, починаючи від його закупу та закінчуючи розміщенням товару на складі країни імпортера.

Europrom_logo_Eng
Europrom Sp. z o.o.

Чудова команда: працюють професіонально і завжди в добрим настоєм! Нашій фірмі Europrom sp. z o.o. надають консультаційні послуги та репрезентують наші інтереси в Польщі, зокрема Беата є обличчям нашої компанії у всіх державних і приватних установах а Володимир займається питаннями облаштування комерційного ділянки для ведення бізнесу. Вся робота організована на високому рівні, ми дуже задоволені знайомствем з пані Beata і Володимиром. Завдяки Exlibra ми економимо величезну кількість часу, енергії і фінансів.

Без компанії Exlibra ми б не впоралися з організацією бізнес процесів в Польщі

Без имени-2
Voal Sp. z o.o.

EXLIBRA досконало змогла розпізнати потреби моєї фірми – виконала перевірку виконанних дій, представила оптимізацію часу, як і виконаних працівниками робіт, а перш за все представила свої пропозиції по розвитку для моєї фірми в нових направленнях. Досконало розпізнали сильні сторони моєї фірми, а передусім допомогли з процесом внесення змін. Висока якість запропонованих послуг, а також професіональне обслуговування призвели до повної та комплексової реалізації поставлених завдань. Ви можете довіряти їм і найголовніше - заощаджується час і результат перевершує очікування.

Дизайн без названия(4)
Fundacja Help for You

Фірма дуже швидко і якісно реалізує всі завдання. Працівники завжди відповідають на всі питання. Радує доброзичливе ставлення до клієнта, оперативність у виконанні запитів і оформленні документів. Раджу кожному!

logo-reklamki-final-web.svg-1
TAMOS Sp. z o.o.

З фірмою EXLIBRA співпрацюю понад рік. Дуже задоволений з рівня пропонованих послуг і компетенції працівників. EXLIBRA займається багатьма справами моєї фірми, знаю, що врегулюють всі так, як потрібно. Великим плюсом є широкий спектр послуг та консультації, не потрібно шукати в різних фірмах те, що мене цікавить — в EXLIBRA є все в одному місці, ціни також не завищені в відношенні до конкуренції. Сміливо можу порекомендувати EXLIBRA кожному підприємцю.

ALTKOR Sp. z o.o.

Професійне обслуговування, приємна атмосфера. Завжди можна зателефонувати у випадку питань і розраховувати на швидку та конкретну відповідь. Рекомендую!

наши партнёры

Зворотній зв'язок