Відшкодування

Допоможемо Вам і вашій  компанії в отриманні належного відшкодування. Якщо хочете отримати належну підтримку скористайтеся допомогою професійної і досвідченої компанії, яка спеціалізується у отриманні належного відшкодування. Завдяки багаторічній практиці та висококваліфікованій команді спеціалістів, надамо Вам ефективну допомогу в отриманні належного відшкодування. Допоможемо отримати відшкодування при ДТП в Польщі,відшкодування у зв’язку з нещасним випадком на роботі.

EXLIBRA — допоможе Вам пройти весь процес відшкодування шкоди без будь-якого стресу.  Отримуєте  належне відшкодування із страхового сертифікату винуватця, а також із індивідуального страхового сертифікату. Вас не буде турбувати процес відшкодування шкоди, тому  що цим займаються  професіонали. Добре знаємо процеси відшкодування, тому можемо старанно дослідити вашу справу та зробити їй належне оцінювання.

В рамках компенсації зі страховки винуватця можуть бути повернуті витрати на ремонт автомобіля, стоянку, евакуатор, за підмінний автомобіль, пошкоджені речі, за шкоду завдану здоров’ю та відшкодування витрат, пов’язаних з лікуванням.

 

Нещасний випадок на роботі внаслідок вини роботодавця? Вам також належить компенсація. Допоможемо отримати належні суми.

В сферу наших послуг входять:

  • аналіз документації справи
  • комплектування документації
  • отримання відповідного відшкодування

 

Чим ми займаємося?

  • дорожньо-транспортними пригодами – (пошкодження автомобіля)
  • дорожньо-транспортними пригодами -( травми, смерть в результаті аварії)
  • нещасними випадками на робочому місці
  • страхування життя

Ми не беремо попередніх оплат, а верифікація випадку є безкоштовним страхуванням життя. Довіряючи нам свою справу, отримуєте впевненість та гарантію дій з метою отримання найвищого відшкодування.

Зворотній зв'язок